Gdzie najlepiej kupić?

Gdzie najlepiej kupić zestaw tabletek poronnych?

Zaszłaś w ciąże , podjęłaś już decyzję o jej usunięciu i co dalej?

Istnieje kilka możliwości.

Pierwszą z nich jest usunięcie ciąży pod okiem lekarzy w klinikach które się tym zajmują, mówimy tu oczywiście o klinikach znajdujących się po za granicami naszego kraju ponieważ w naszym kraju jest to zabronione. Koszt takiego zabiegu w zależności od kliniki to ok 2000-5000 zł.

Przykładowe adresy:  

MediKlinik – Słowacja

Magyar Család- és Nõvédelmi Tudományos Társaság – Węgry

CASA – Holadia

SPRSV – Czechy

 

Kolejną możliwością, jest zamówienie zestawu z ogłoszeń zamieszczanych w Internecie. Obecnie jest to najpopularniejsza metoda. W sieci znajdziemy wiele ogłoszeń oferujących tabletki poronne, jednak bardzo ciężko znaleźć rzetelną osobę sprzedającą prawdziwy zestaw.

Z naszych doświadczeń wynika iż ok 90%  „sprzedawców” proponuje nam kilka bądź kilkanaście tabletek Arthrotecu plus jedną tabletkę niewiadomego pochodzenia (najróżniejsze witaminy, tabletki placebo itp.)

Za taki zestaw (warty ok 50 zł) życzą sobie od 300 do nawet 600 zł obiecując przy tym fachową poradę i 100% skuteczność co jest oczywistą bzdurą. Arthortec owszem zawiera Misoprostol ale bez kombinacji z Mifepristone daje ok 60% skuteczności i o wiele większe ryzyko powikłań. Jeżeli ktoś się z tym liczy może sam Arthrotec zakupić w aptece nareceptę (ok 50 zł)

 

Tylko ogryginalny zestaw Mifepristone Misoprostol daje Ci ok 98% skuteczności.

 

Przy zamawianiu z ogłoszenia warto dokładnie wypytać sprzedawcę o tabletkę Mifepristone (jak jest zapakowana, czy są na niej jakieś opisy, data ważności , producent , kształt itp.) Warto również zamawiać z możliwością sprawdzenia zawartości by samemu stwierdzić czy ktoś nas nie próbuje oszukać.

 

Na co uważać

  1. Oferty Arthrotecu(bądź Cytotec) + mifepristone(ru486) – zapewniamy że w 90% to oszuści ponieważ z reguły taki zestaw jest sprzedawany w całości a samą tabletkę Mifepristone bardzo ciężko dostać.
  2. Oferty samego Arthrotecu(Cytotec) – koszt to ok 300zł gdy w aptece możemy bez większego problemu zakupić za ok 50zł. Dodatkowo zabieg samym misoprostolem jest mało skuteczny i wiąże się z ryzykiem powikłań
  3. Oferty które zapewniają 100% skuteczność i fachową poradę – jedno z drugim już się wyklucza więc nie jest to rzetelny sprzedawca
  4. Oferty w których sprzedający pisze że jest lekarzem, ginekologiem itp. – żaden szanujący się lekarz nie ryzykowałby utraty pracy dla kilkuset złotych
  5. Oferty w których zapewniają że zestaw działa do 16tyg ciąży – Kombinacja misoprostolu i mifepristone jest skuteczna do 9 tygodnia ciąży.
  6. Oferty w których sprzedawca nie proponuje sprawdzenia zawartości przesyłki – najwidoczniej ma coś do ukrycia.

Zestaw tabletek wczesnoporonnych można również zakupić na zagranicznych stronach internetowych które oferują całą gamę zestawów poronnych różnych producentów.

Przeważnie są to sprawdzone źródła lecz musimy znać język angielski i mieć na uwadze organy służby celnej i ich późniejsze ewentualne konsekwencje. Mifepristone jest przez polskie prawo traktowane tak jak narkotyk. Znajduję się na liście zakazanych substancji, więc przed zamówieniem z takiego serwisu, warto się zastanowić nad konsekwencjami.