Warning: session_start(): open(/tmp/sess_53c21e405a8338369d74812d90c1dd5b, O_RDWR) failed: Permission denied (13) in /home/tabletk1/public_html/wp-content/themes/medical/functions.php on line 20

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/tabletk1/public_html/wp-content/themes/medical/functions.php:20) in /home/tabletk1/public_html/wp-content/themes/medical/functions.php on line 20
Legalizacja aborcji

Legalizacja aborcji

 

niechciana ciążaZwolennicy legalizacji chcą, by rodziło się jak najwięcej chcianych dzieci. Kobieta, która chce zajść w ciążę spotyka się z wieloma przeszkodami, przede wszystkim młodej mamie trudniej jest znaleźć pracę, pomoc społeczna w naszym kraju praktycznie nie istnieje, jest zbyt mało żłobków i przedszkoli, brak refundacji in vitro.
Wszystkie te rzeczy musiałby się zmienić, by kobiety nie musiały się decydować na aborcję. W większości wypadków aborcja nie wynika z tego, że nie chce się dziecka, lecz z tego, że nie można sobie na nie pozwolić.
Zakaz aborcji jest większym złem niż jej legalizacja, ponieważ pogarsza się dramatycznie jakość zabiegów, nie zmniejszając ich liczby.
Szacuje się, że w Polsce przeprowadza się od 80 do 200 tysięcy zabiegów rocznie.

aborcja, legalizacja aborcji, zwolennicy aborcji,ciąża, in vitro, aborcja w Polsce